باستحضار می رساند هلدینگ گروه کارخانجات و برندهای تجاری سلیمانی ( شرکت سهامی خاص ایده نگاران توسعه پارس) با بالاترین سرمایه ی اولیه ی ثبت شده در ایران و تجربه ای بالغ بر 27 سال تلاش در عرصه ی صنعت و تجارت و نیز بهره مندی از کادری مجرب و توانمند سالهاست که به عنوان کارآفرین برتر ایران شناخته می شود و جوایز متعدد بین المللی و داخلی را به خود اختصاص داده است. اینک گروه سلیمانی قصد دارد بعنوان تولید کننده، صادرکننده و پخش کننده محصولات غذایی با برند دلپیرو، با کیفیت بالا و قیمتی رقابتی وارد عرصه رقابت شود. این برند با 4 محصول تن ماهی در 5 طعم مختلف، انواع چای ایرانی و خارجی، کنسرو لوبیا و رب گوجه فرنگی برای شروع وارد بازار می شود و به ‌مرور زمان و طی سالیان بعد، سبد کالایی خود را گسترش خواهد داد.
دلپیرو با تولید و ارایه‌ی محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا همواره در پی رعایت اصول مشتری‌مداری بوده که استقبال عموم مردم و رضایت‌مندی آنان، نشان‌دهنده‌ی موفقیت در اجرای این استراتژی خواهد بود. ما با برند دلپیرو بر این باوریم که غذای سالم و خوشمزه از فاکتورهای اصلی برای داشتن یک زندگی سالم و شاد است. چیزی که حق همه مردم میباشد. به همین خاطر است که ما تمام فعالیت های روزانه خود را به بهبود کیفیت محصولات خود و تولید محصولات غذایی سالم و خوشمزه و مواد اولیه بدون نگهدارنده اختصاص داده ایم. ما همچنین بر این باوریم که به واسطه بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، نوآوری و تحقیقات، می توان مواد غذایی سالم تر و مفیدتری تولید کرد. به همین خاطر ما تمام تلاش و سرمایه گذاری خود را در راستای بهبود و بالابردن خواص سلامتی محصولات خود بکار میگیریم با حصول اطمینان از اینکه محصولات ما غنی از مواد مغذی ضروری، ترکیبات غذایی مطلوب و فاقد هر نوع مواد تشکیل دهنده مضر باشند.ما همچنین علم تغذیه و سلامت روز دنیا را بکار میگیریم تا بتوانیم پیشرفته ترین محصولات سلامت محور را برای ایرانیان به ارمغان آوریم و تلاش میکنیم که مواد غذایی سالم و مغذی، فارغ از طبقه بندی اجتماعی و سطح درآمد مردم در اختیار تمام ایرانیان قرار بگیرد.
به منظور دستیابی به کیفیت فراگیر و بهبود مستمر در سطح سازمان ،فرآیندهای کیفیتی و بهداشتی توسط نماینده مدیریت مورد ارزیابی و بازنگری دائمی قرار گرفته و گزارش چگونگی عملکرد آن در جلسات بازنگری مدیریت به اطلاع مدیریت عامل شرکت میرسد.
کیفیت نه شروعی دارد و نه پایانی ،لذا بهبود مستمر جهت افزایش رضایت مشتری همیشه مد نظر ما بوده و خواهد بود.
کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما
همواره حق با مشتری

محصولات تولیدی دلپیرو در آزمایشگاه های مجهز زیر نظر مسئولین فنی و مهندسین کنترل کیفیت این موسسه دائماً مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و محصولات ارائه شده کاملا بهداشتی و با کیفیت عالی میباشد که در نتیجه به عنوان واحد نمونه اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی معرفی گردیده تا نیازها و خواسته های مشتریان که جزء اساسی ترین اهداف این موسسه میباشد تامین گردد

مدیریت دلپیرو با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.
برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد:
عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی
صادرات محصول به کشور های مختلف
حضور سالانه در نمایشگاههای داخلی و خارجی
تولید محصولاتی که از طرف مشتری پیشنهاد می گردد، درصورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد
رعایت نکات بهداشتی وکنترل مداوم در تولید، کارکنان و محصولات تولیدی
نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظرات برای بهبود مستمر
حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی، ملی و مشتری
ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خطوط تولید توسط مسئولین و اپراتور های تولید
پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت Quality Assurance
حمایت و همکاری با مؤسسات علمی و پرو‍ژه های تحقیقاتی

مدیریت دلپیرو ، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است. اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که دلپیرو همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.

بزرگترین افتخار ما همراهی و اعتماد شماست .